| Артикул | 19143 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 05363 B |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | UT815 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | i23 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 109мм |
| Артикул | D10914 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | C07-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | SPC08 serr |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 94 гр |
| Товщина обуху | 2.92мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | D2331 back |
|---|---|
| Виробник | KESIWO |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C07-5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | LK5027 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | LK5014 blue |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | LK5028 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | SPC81 B1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | MC336 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | KL001 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |