| Артикул | D8733 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 0308 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 0850 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | BT1905D |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 3.48мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | BG25A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | BT2001D |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | BT2002C |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | BG23A |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | BG25E |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | BG16A-1 |
|---|---|
| Виробник | Bestech Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | D8563 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.18мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 06608 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | D8532 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 05156 gray |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | i18 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 100мм |