| Артикул | V3457N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 66 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Ki3404A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 1040 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | V3416C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | V4543N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Ki4517 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | V5488C3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 263 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | Ki4537 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | V3551N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | Ki5523 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.35мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 4097 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 49 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | K816N |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 7832G |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 9111 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7922 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |