| Артикул | 48N |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 196 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | EF216 gray |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | F18 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | F21 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 6061-T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF942 KH |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 76 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF941 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | EF917 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | EF914 Blue |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | EF26 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | EF79 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | i6 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | i8 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 18259 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | CF1814GRN |
|---|---|
| Виробник | TIGEND |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 84мм |