| Артикул | SS142D |
|---|---|
| Виробник | Мечи и катаны |
| Матеріал руків'я | Кожа ската |
| Вага | 1060 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 730мм |
| Артикул | TS248 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | sekiro01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | sekiro02 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | Skutum02 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | BAL01 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | BAL03 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | LK5021 W |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | lk5021 black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | lk5021 blue |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 318 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 62 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | D8894 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 40мм |
| Артикул | D4799 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 700 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 320мм |
| Артикул | Ki4513A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | V4004N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 99 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 85мм |