| Артикул | 7031 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 71мм |
| Артикул | 7931 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 7796 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7843 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 78 гр |
| Товщина обуху | 2.4мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | ACK85B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D9990 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 05133 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 45 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 51мм |
| Артикул | 7100 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D10195 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 77 гр |
| Товщина обуху | 3.25мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | z-1923 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | 18375 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | D7086 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 202 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | CH-Ro gray |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | CH3513s M390 |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 53 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | CH3538 S35VN |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.95мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 95мм |