| Артикул | KU232C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | KU217B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | KU003B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C85 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | C85 camo |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 04BL |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 04 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | YP03 black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Артикул | D8650 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | D8496 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 05366 DE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 05420 G |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Эпоксидная смола |
| Вага | 79 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | 0220 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D9279 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 05523 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 0.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 20мм |