| Артикул | 03378 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 240 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | V47 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 48 гр |
| Товщина обуху | 1.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | K20206 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 51мм |
| Артикул | 05314 drop |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 05478 gray |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 62 гр |
| Товщина обуху | 2.53мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | D7689 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.33мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 02229 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | V46 blue |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 109мм |
| Артикул | 05526 or-gr |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | CK3501BY-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | CK9503BB-S |
|---|---|
| Виробник | Harnds |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS227 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | TS224 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS85-Brown |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | TS27-Micarta |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |