| Артикул | EF940 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | EF922 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | EF914 GR |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | EF941 KH |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | EF917 N |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | EF915 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 154 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | EF26 KH |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | EF947 gr |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | EF942 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 05520 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 212 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | V48 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D10161 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 05510 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 41 гр |
| Товщина обуху | 1.46мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | BM3551 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 71 гр |
| Товщина обуху | 2.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | D2922 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 72мм |