| Артикул | TS159-S90V-Smooth |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | TS206 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 2.3мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | TS263 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TS115 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | TS16-M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | TS116 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | TS185 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | TS191-S90V |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D8420 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 05477 T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | EF920 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 131 гр |
| Товщина обуху | 3.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 05484 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 05391 Blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 35мм |
| Артикул | 95 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 219 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | D5368 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 100мм |