| Артикул | Pen05 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 52 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | PEN03 green |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | Pen08 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 18 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 05499 |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 940-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 72 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V46 gray |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 109мм |
| Артикул | 05533 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU235D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KB283D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | KU221B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 141 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KU208C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | KU159B-1 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | FKU176 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | PN03GOL-C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 130.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | B075 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |