| Артикул | PFB01GRDMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Марка сталі | D2 |
| Твердість HRC | 59-61 |
| Фініш клинка | Satin |
| Тип замка | Liner Lock |
| Вага | 146 гр |
| Колір | Green |
| Товщина обуху | 3.5 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
Написать отзыв
Внимание! Публикация производится только после предварительной модерации
Чтобы написать полезный отзыв, укажите срок пользования продуктом, плюсы, минусы, впечатления.
Андрій Дніпро,
Ніж перевершив очікування. Гарна якість приємна річь. Дякую магазіну та менеджеру
Юрій,
Отримав - все добре.
Магазину подяка за гарну роботу.
Сам ніж такий, як і очикував.
Механіка супер.
Дякую за подаруночкі!