| Артикул | ACK13 W2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | SPC223 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | 0350 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | SPC223 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 74мм |
| Артикул | SPC81 C2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 0707 green |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | KU901E |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | KB237D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | KU341A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | KU055B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 99 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | KB246 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S90V |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | KU310A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM-S30V |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KB245E |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KB239D |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU231B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 240 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 138мм |