| Артикул | KU117A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | KU901A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | PF711 |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 196 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | PF858 |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | PFP01D |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | PFP02D |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 818GRS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PF713 |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | GT960 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | GT-GJ047 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | GT-D2807 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | V4488C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V5488C4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 246 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | V4568N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V4573N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 99мм |