| Артикул | TS425 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 166 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | Bohler K110 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS465 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | C229GS |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | C81 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 07794 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 185 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | 07765 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 07814 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 0308 Brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 157 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | SL-35 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | V3541C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | Ki3569A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 119 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM 20CV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | TS357 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TS81 micarta |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.85мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 2853-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | C41 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 71 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |