| Артикул | 2853-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 1556 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | ST157 yellow |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | EF231 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 325S-GY |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 24 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | C242 G10 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 2853-5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D8234 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 00001 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 126 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 07844 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 42 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 7Cr13MoV |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | D8276 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 418 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 140мм |
| Артикул | D7252 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | KU242A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | KU117C |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | KU173H |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Ultem |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |