| Артикул | D10278 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | D8495 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 119мм |
| Артикул | D9049 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 61 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | D8418 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 67 гр |
| Товщина обуху | 2.45мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | 7121BS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7874TC09 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 7874 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 7874GB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 7121NM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 251MB-MN |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 69 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 325S-SH |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 1.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | F39-2 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+TC4 |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | 7096LUC-SF |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | 19251 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 1044C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 100мм |