| Артикул | K20198 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | K1405 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 2.79мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | K20209SE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 07777 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 132мм |
| Артикул | K7550 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | CPM 154 |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | K20216 B |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | SNG02 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | K20214 T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 79мм |
| Артикул | V59A |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 65 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 1053A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 151 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 118мм |
| Артикул | V4481C2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | V3549C3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | C122 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | K20244 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Y02 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 109 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |