| Артикул | C101 red |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | espada m |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 3476 RED |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 254 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | SPC81 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 2853-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | PFB01GRDMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Gmascus |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | PFB05GRMDW |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | PFB02GAS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | PF838CS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | PF818RMS |
|---|---|
| Виробник | Petrified Fish |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D7998 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Термопластичная резина |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | D8657 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 81 гр |
| Товщина обуху | 8.6мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | D8113 T |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+TC4 |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | BM940 serr |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 3.05мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D11863 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 195 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 90мм |