| Артикул | KU172A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | KU344I |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | KU239K |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | KU261A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | KU253A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | KB242B |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | KU241E |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 459 гр |
| Товщина обуху | 6.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 211мм |
| Артикул | KU314N |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 07824 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 60 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 9Cr13MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 07837 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 3331 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | Talwar |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr17MoV |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | C242 Carbone |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | C122 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 2120 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 117мм |