| Артикул | C229 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 06584 |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 106мм |
| Артикул | 311L-GC |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 3135 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 213 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 148мм |
| Артикул | 7878-3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | DM009 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 7111BS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 57 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Nitro-V |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 3137 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | BM710W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | SNG02T |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | 3133 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 207 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 149мм |
| Артикул | K20216W |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 7676B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 413 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 191мм |
| Артикул | TS185B |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 56 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | SL-43 |
|---|---|
| Виробник | SixLeaf |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 2.65мм |
| Марка сталі | SKD11 |
| Довжина клинка | 130мм |