| Артикул | K20191GRSE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 07631 DE |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 255L-TE2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 9203-MN2 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Laminated 140Cr |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 7851BS |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 7651DM |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 7651 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 7839 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 8071CB |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 70 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 9788 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | TS304 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | TS344 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS285 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | TS417 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.88мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | TS301-M390 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан+Микарта |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 90мм |