| Артикул | 05099 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 05097 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 18210 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | L1100 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 3 гр |
| Артикул | 171233 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 171233 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | ACK10-2 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 171235 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 3291 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 183 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 149мм |
| Артикул | ACK13 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 177 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 149мм |
| Артикул | 05105 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 244 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ACK90 D |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | ACK90 C |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SR631A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 197 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |