| Артикул | DL01 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 181 гр |
| Товщина обуху | 3.55мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | D2677 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 470 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 310мм |
| Артикул | ACK11 |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 238 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 121мм |
| Артикул | KU178 |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | EF64 BU |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | EF56 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | EF45 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | EF32 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | EF335 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | M3 |
|---|---|
| Виробник | Ruixin |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 475 гр |
| Товщина обуху | 45.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 210мм |
| Артикул | KU203A |
|---|---|
| Виробник | Kubey |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.45мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 61мм |
| Артикул | 05341 G |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | 05341 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 35 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 50мм |
| Артикул | D9462 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | SPC81 F2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |