| Артикул | SR777A |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SR0249B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | 05217 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | UT21 B |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 214 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | Ki4502A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | Ki4488A |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | V3488C1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | V3488C3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 67мм |
| Артикул | 3811 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 278 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 140мм |
| Артикул | 3515 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 37 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 62мм |
| Артикул | S611 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | S615-1 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 83 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr14Mov |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | 3810 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 278 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 140мм |
| Артикул | SMF06 drop |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | SMF06T |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |