| Артикул | D10944 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 270 гр |
| Товщина обуху | 6.1мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | K20163T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | K20164 BU-T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | K20164 RD-D |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | 01269 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | LK5013A |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | LK5013B |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 02133 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 29 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 53мм |
| Артикул | TG1705 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 293 гр |
| Товщина обуху | 42.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 220мм |
| Артикул | T1203DC |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 108 гр |
| Товщина обуху | 60.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 130мм |
| Артикул | TG1031 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 570 гр |
| Товщина обуху | 75.0мм |
| Марка сталі | 8Cr15MoV |
| Довжина клинка | 220мм |
| Артикул | T0826D-12 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 250мм |
| Артикул | TY1301 |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 54 гр |
| Товщина обуху | 10.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | T1002TC |
|---|---|
| Виробник | Taidea |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 50.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 200мм |
| Артикул | 05508 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 105мм |