| Артикул | V36 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | 1111 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Кожа |
| Вага | 27 гр |
| Товщина обуху | 40.0мм |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | S718 |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 101мм |
| Артикул | V42 blue |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | V43 B |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 4.45мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | V43 R |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 172 гр |
| Товщина обуху | 4.45мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 3713 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 3715 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 169 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 7242 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+G10 |
| Вага | 91 гр |
| Товщина обуху | 2.6мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | EF26 B |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 03377 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | D2833 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 2.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | 39A2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | Ts165-G10-Plane |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 129 гр |
| Товщина обуху | 3.65мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 18299 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Рог |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 98мм |