| Артикул | 05260 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 184 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 05122 B |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | UT01A |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 05314 DE |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 04CAMO |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05280 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | TD133 |
|---|---|
| Виробник | Free Wolf |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 0393 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05299 |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 05303 |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 118 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 05526 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 257 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 05156 SP |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | K20164 RD-T |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | K20163SP |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 05175 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 175 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |