| Артикул | SPC81 F1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | SPC81 A1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | SPC81 NB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | C174 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | EF228 black |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 134 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | C1490 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 104 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 05347 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 2.1мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D2845 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | K20199 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | CH3531-G10-GR |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 201 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | 05391 GR |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 15 гр |
| Товщина обуху | 1.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 35мм |
| Артикул | 04884-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | EF19 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | K20191BKD |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 05355 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |