| Артикул | 04 ORB |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | SPC81 D2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 110 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 04974 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 220 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | D2688 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 205 гр |
| Товщина обуху | 3.75мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 05508 brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | H18 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 62 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 9612 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | B7.3 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 14.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 164мм |
| Артикул | B2.2 brown |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 44 гр |
| Товщина обуху | 140.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 164мм |
| Артикул | 01290 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 05033-5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | C1699 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 216 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 04884-5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 05033-4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 0605 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |