| Артикул | 05355 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D2685 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 146 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 05404 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 110DF |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 133 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 9924 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 7422 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | Карбон+сталь |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 04443 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 18127 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 153 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | 3252 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 163 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | CH3509-GY |
|---|---|
| Виробник | CH Outdoor |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 04 Brown |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 05029 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 176 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 04KH |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | F22 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 102 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | F34 |
|---|---|
| Виробник | VESPA |
| Матеріал руків'я | 7075 Алюминий+Карбон |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 82мм |