| Артикул | 411L-MN |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 168L-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 401L-GT |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 411L-MG |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 84 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 7228B-AB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 168L-GW |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 238X-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 7228B-MG |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | SK046GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 4.3мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 42мм |
| Артикул | 501X-PB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | 420 |
| Довжина клинка | 117мм |
| Артикул | EF964 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | ST131 B |
|---|---|
| Виробник | Sitivien |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | EF965 |
|---|---|
| Виробник | Eafengrow |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 07660 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 182 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | GT0159 brown |
|---|---|
| Виробник | TunaFire |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 101 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Sandvik 14C28N |
| Довжина клинка | 87мм |