| Артикул | BBK-HRDM |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 216 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 134мм |
| Артикул | BBK-SNPR |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 438 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | BBK-RHNO |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 182 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | BBK-NVJR |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 197 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 141мм |
| Артикул | BBK-VNDT |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 158 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 140мм |
| Артикул | BBK-SGDU |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | BBK-CHRB |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 304 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 202мм |
| Артикул | 05033-7 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 0801 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 215 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | D10922 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 15500 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 2.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 151мм |
| Артикул | WP801S |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | WP801B |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 112 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | WP737B |
|---|---|
| Виробник | WEPE Knife |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 07632 W |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Полимер |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 81мм |