| Артикул | ACK85 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 173 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | D8760 B |
|---|---|
| Виробник | Lion Knives |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 5Cr13MoV |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | Z0393BL black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 156 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | UT13-3 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | tool |
|---|---|
| Виробник | Китай |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 7 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 3Cr13MoV |
| Довжина клинка | 48мм |
| Артикул | D8342 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 114 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | SK-970 |
|---|---|
| Виробник | Colt |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 43 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 52мм |
| Артикул | D8585 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 219 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | Pen20 blue |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 32 гр |
| Товщина обуху | 132.0мм |
| Марка сталі | Elmax |
| Довжина клинка | 12мм |
| Артикул | Ki3471A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Raffir |
| Вага | 93 гр |
| Товщина обуху | 2.95мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | Ki3587A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Raffir |
| Вага | 96 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | V3488BC1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Richlite |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 2.85мм |
| Марка сталі | 154CM |
| Довжина клинка | 68мм |
| Артикул | 1049A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 401L-GB |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 68 гр |
| Товщина обуху | 2.5мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 238X-GY |
|---|---|
| Виробник | Sanrenmu (SRM) |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 111 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 92мм |