| Артикул | K20196 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | K20191-1 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 147 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | K05315 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 30 гр |
| Товщина обуху | 2.15мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 45мм |
| Артикул | 04981 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 58 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 59мм |
| Артикул | 335 GR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 198 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | R7 blue |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | R11 green |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 155 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | R13 black |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 104мм |
| Артикул | R10GR |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 167 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | R12 blue |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | CW11 light gray |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | R7 Brown |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 143 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | CW11 light brown |
|---|---|
| Виробник | Nimo&FatDragon |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 10Cr15CoMoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | BBK-AKNK |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 208 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 150мм |
| Артикул | BBK-STRM |
|---|---|
| Виробник | Blade Brothers |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 249 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 1.4116 German |
| Довжина клинка | 167мм |