| Артикул | 186-2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 251 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 186-1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 251 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | SMF-08 white |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 200 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | SMF-08 all black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 200 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 94мм |
| Артикул | 0456 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | 0095 B |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.9мм |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 01 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 82мм |
| Артикул | 179 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | 161 stonewash |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 161 satin |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 182 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 112 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 107 black |
|---|---|
| Виробник | ADAEE |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | 171 black |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 243 гр |
| Товщина обуху | 5.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | 118 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |