| Артикул | 3242 serrated |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 210 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 3240 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 215 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 3241 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 215 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | B0005 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | 3176 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 96 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 04884-6 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 107мм |
| Артикул | 3207 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 157 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 3207 tanto serrated |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 157 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | Z-2129 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 130 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 2828 camo |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 130 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | 2858 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 93 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 2441 |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 144 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 111мм |
| Артикул | SENG02 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 110 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 72мм |
| Артикул | KJS |
|---|---|
| Виробник | Venom Knives (Kevin John) |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 134 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 77мм |
| Артикул | 03407 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 110мм |