| Артикул | 04478 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 147 tanto |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | G0513 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 132 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 65 blue serrated |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | HZ04 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 195 гр |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 0769 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 85 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | HZ04 green |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 195 гр |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | HZ04 all black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 195 гр |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | HZ04 coffe |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 195 гр |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 65 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 87 orange |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 142 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 208 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 228 гр |
| Товщина обуху | 4.2мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 03432 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 270 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | STR01 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | Dai01 |
|---|---|
| Виробник | ADAEE |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 148 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 88мм |