| Артикул | Ki3457A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | Ki4484A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | Ki4474A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 162 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | Ki4419A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | Ki5466A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | Ki4470A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 127 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | Ki5465A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | Ki3471 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | Ki4484A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 124 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | Ki5464A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | Ki4450A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 164 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | Ki4489 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 144 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | Ki4416A3 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 197 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | Ki4419A4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 86 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | Ki3457A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 85мм |