| Артикул | 118 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | 79 |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 43 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 65мм |
| Артикул | 173 black |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 335 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | D6929 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 200 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | C10 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 90 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | D10938 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 89 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | C10 pink |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | 20 blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | 20 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Вага | 97 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 96мм |
| Артикул | JIN01 green |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | JIN01 blue |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | JIN02 khaki |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | JIN02 fruit green |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | JIN04 GR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |