| Артикул | TA95 black |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 181 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TA95 orange |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 181 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TA95-02 khaki |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 181 гр |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 181 black |
|---|---|
| Виробник | ADAEE |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 280 гр |
| Товщина обуху | 4.9мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 77 black |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | 75 black |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 207 гр |
| Товщина обуху | 4.7мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | XZB |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 230 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 04401 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 190 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 107 white |
|---|---|
| Виробник | ADAEE |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 120мм |
| Артикул | XZO |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 230 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 02042 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Вага | 171 гр |
| Товщина обуху | 4.5мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 171 white |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 243 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | 75 white |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 207 гр |
| Товщина обуху | 5.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 99мм |
| Артикул | 77 white |
|---|---|
| Виробник | LW Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 255 гр |
| Товщина обуху | 5.0мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 125мм |
| Артикул | 139 |
|---|---|
| Виробник | Bolte knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 180 гр |
| Товщина обуху | 4.8мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 100мм |