| Артикул | 3173 ser |
|---|---|
| Виробник | ANDY |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 235 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 140мм |
| Артикул | 2391 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 135 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 112мм |
| Артикул | 2387 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 2394 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 0.3мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 05293 B |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 80 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 05298 W |
|---|---|
| Виробник | JinJunLang |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | i4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 2.7мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | i14 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 150 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 105мм |
| Артикул | 3165 |
|---|---|
| Виробник | The One |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 105 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | i10 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 130 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 2804 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 36 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 63мм |
| Артикул | Z-1577b |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 55 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | 3152 cold steel |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 68 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | Z-2456 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Микарта |
| Вага | 172 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | 3242 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 215 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 89мм |