| Артикул | 1013 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 47 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 51мм |
| Артикул | V4477A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V4412A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | V4479A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | V4467A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 168 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | V3466N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 75 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | V4461A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | V4484A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 116 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 87мм |
| Артикул | V4458N1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 107 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | Ki412A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 123 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 181 |
|---|---|
| Виробник | ADAEE |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 280 гр |
| Товщина обуху | 4.6мм |
| Марка сталі | AUS-10 |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 155 |
|---|---|
| Виробник | Voltron |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 117 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | Ki4459A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 103 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | Ki4473 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | Ki3306 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 98 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | AUS-8 |
| Довжина клинка | 82мм |