| Артикул | JIN01 orange |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | JIN04 OR |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | JIN04 B |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | JIN01 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | V3463A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | V3454A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 82 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | Bohler N690 |
| Довжина клинка | 78мм |
| Артикул | V3471A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 106 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | V4468A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 145 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | V4477A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V4478A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | V4478A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титан+G10 |
| Вага | 121 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 86мм |
| Артикул | 04972 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 219 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | V4479A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 165 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | V4431A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 91мм |
| Артикул | V4455A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 138 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 90мм |