| Артикул | 01960 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 320 гр |
| Товщина обуху | 4.4мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | 911B4 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 266 гр |
| Товщина обуху | 3.8мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 187 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 200 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 100мм |
| Артикул | 911C2 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 3.76мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 911C1 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Нейлон |
| Вага | 285 гр |
| Товщина обуху | 3.76мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 135мм |
| Артикул | 158 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 140 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 174 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 136 гр |
| Товщина обуху | 3.4мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | 192 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | 0456 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 178 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 83мм |
| Артикул | SEB25 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 134 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 10 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 100 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 64мм |
| Артикул | 04972 camo |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 219 гр |
| Товщина обуху | 3.7мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 04963 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 160 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | ZT0452CF |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 120 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | TA95 |
|---|---|
| Виробник | Y-START |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |