| Артикул | B9 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 38 гр |
| Артикул | Laix B2.2 black |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Артикул | T01 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 83 гр |
| Артикул | T02 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 86 гр |
| Артикул | B007.2-R |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 43 гр |
| Артикул | B007.2 |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 43 гр |
| Артикул | B007.2-H |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 43 гр |
| Артикул | B007.2-O |
|---|---|
| Виробник | Laix |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 43 гр |
| Артикул | 01736 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | 8Cr17MoV |
| Довжина клинка | 75мм |
| Артикул | H21 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 72 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 80мм |
| Артикул | 39-blue |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 149 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | V10 |
|---|---|
| Виробник | Охотничьи ножи |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 180мм |
| Артикул | 254 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 254 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | H14 |
|---|---|
| Виробник | Wild Boar |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 133 гр |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 89мм |