| Артикул | LG09 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 191 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | LG13 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 191 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | LG10 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 191 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | LG05 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 191 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 103мм |
| Артикул | 3551 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 3211 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 3737 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 208 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | 3736 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 225 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 9Cr14MoV |
| Довжина клинка | 145мм |
| Артикул | 349 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 50 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 60мм |
| Артикул | 05100 black |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 155 гр |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | 02265 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10+сталь |
| Вага | 170 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 178 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 196 гр |
| Товщина обуху | 4.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 92мм |
| Артикул | T0401 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 73 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | DMG |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 152 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 115мм |
| Артикул | TS05BLS |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 86мм |