| Артикул | i3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 223 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 5Cr15MoV |
| Довжина клинка | 114мм |
| Артикул | TS22 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 130 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS20 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 113 гр |
| Товщина обуху | 3.3мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 88мм |
| Артикул | TS11 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 150 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS46 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 152 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | TS51 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 117 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 90мм |
| Артикул | TS09 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 139 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | TS45 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 130 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS402 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 115 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | TS33 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 120 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | D7706 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | 280 white |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 214 гр |
| Товщина обуху | 3.6мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | 01961 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 161 гр |
| Товщина обуху | 3.2мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 81мм |
| Артикул | D7706 OR |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 122 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 8Cr13MoV |
| Довжина клинка | 85мм |