| Артикул | MP05 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 136 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Gauss |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 137 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 110мм |
| Артикул | C04GRN |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | SSV04 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Марка сталі | CTS-204P |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | MG02 |
|---|---|
| Виробник | Maxace |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 138 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | TS27 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 140 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 98мм |
| Артикул | TS43 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 120 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | TS63 |
|---|---|
| Виробник | Two Sun |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 210 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | 3152 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 59 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 58мм |
| Артикул | 3127 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 74 гр |
| Товщина обуху | 3.5мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 56мм |
| Артикул | 3550 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 92 гр |
| Товщина обуху | 2.9мм |
| Марка сталі | 9Cr18MoV |
| Довжина клинка | 70мм |
| Артикул | 3212 |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 120 гр |
| Товщина обуху | 3.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | G0206 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 134 гр |
| Марка сталі | Sandvik 12C27N |
| Довжина клинка | 85мм |
| Артикул | ZKC C03D03 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 102мм |
| Артикул | ZKC C03D04 |
|---|---|
| Виробник | Stedemon Knives |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 125 гр |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 102мм |