| Артикул | V3 gold |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 40 гр |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 57мм |
| Артикул | V2 H |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | Дамаск |
| Довжина клинка | 89мм |
| Артикул | A161 A |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Halo-G |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | T6 Алюминий |
| Вага | 145 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 116мм |
| Артикул | A161-C |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Марка сталі | 440 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | i5 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Сталь |
| Вага | 179 гр |
| Товщина обуху | 2.8мм |
| Марка сталі | 440C |
| Довжина клинка | 97мм |
| Артикул | V191819 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Алюминий |
| Вага | 142 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 95мм |
| Артикул | Ki4495 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 115 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 84мм |
| Артикул | Ki5463A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | Ki5463A1 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 187 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 108мм |
| Артикул | Ki3404A4 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | Титановый сплав 6AL4V |
| Вага | 88 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | CPM-S35VN |
| Довжина клинка | 76мм |
| Артикул | H3 |
|---|---|
| Виробник | Реплики |
| Матеріал руків'я | Карбон+титан |
| Вага | 69 гр |
| Марка сталі | M390 |
| Довжина клинка | 73мм |
| Артикул | H1 golden |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 95 гр |
| Товщина обуху | 4.1мм |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 93мм |
| Артикул | H2 |
|---|---|
| Виробник | Fura |
| Матеріал руків'я | Титан |
| Вага | 48 гр |
| Марка сталі | D2 |
| Довжина клинка | 36мм |
| Артикул | V4412A2 |
|---|---|
| Виробник | Kizer |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Вага | 128 гр |
| Товщина обуху | 3.0мм |
| Марка сталі | Takefu VG-10 |
| Довжина клинка | 89мм |